5 אטרקציות בדובאי שאסור לכם לפספס

הפאר וההדר ביחד עם השורשים המדבריים של האמירויות, מניבים שפע של אטרקציות בדובאי. בחרנו מתוכם בהתלבטות לא קלה, חמש אטרקציות שאסור לפספס. 

הכפר הגלובלי של דובאי 

מכירים את העלילה של "מסביב לעולם בשמונים יום"? אם הרעיון הזה נראה לכם מעניין אבל אין לכם שמונים יום פנויים, דובאי תפתור לכם את הדילמה. הכפר הגלובלי פותח את הרשימה שלנו של אטרקציות בדובאי. זהו פארק שעשועים ובו אין ספור אטרקציות, בהשראת שלל מדינות העולם. ביתני התצוגה העצומים מייצגים תרבויות שונות, ששווה להכיר. 

האקווריום של דובאי 

כאשר תרגישו שחם לכם מדי מלטייל בחוץ ולא מתחשק לכם להיכנס לקניון, תנו קפיצה לאקווריום של דובאי. אף רשימה של אטרקציות בדובאי לא תהיה שלימה בלעדיו – יש בו עשרות אלפי יצורי ים, מגוון צורות חיים ימיות. והכל בשילוב מנהרות חפורות, תת ימיות, באווירת אטלנטיס, היבשת האבודה ששקעה בים. 

יער הגשם הכי מדברי שיש 

בדובאי תוכלו למצוא מוזיאונים נפלאים שמספרים על התרבות המקומית וההיסטוריה. אבל אלה לא האטרקציות בדובאי שעליהן אנחנו רוצים להמליץ כאן. מרשים להגיע לאתר הכוכב הירוק, יער גשם שמטופח בתוך כיפה המגוננת מפני מזג האוויר הלוהט שבחוץ. 

בורג' ח'ליפה

במידה ובמקרה עדיין לא שמעתם עליו, בורג' חליפה הוא גודל השחקים המקומי המפורסם ביותר. גובהו עולה על 800 מטרים ובו תמצאו קניון עצום, מופעים מכל הסוגים, וגולת הכותרת – התצפית. לראות את כל הסביבה המרהיבה, מהנקודה הכי הכי גבוהה. 

סקי במדבר – עכשיו אפשר 

 דרך אחרונה להתקרר מעט מהחום המדברי תוליך אתכם לאתר הסקי הכי בלתי צפוי בעולם. מגוון מסלולים בכל דרגות הקושי. אתר הסקי מחכה בקניון אדיר הממדים והוא ממש לא משחק רק לילדים.