כל הקשיים בהוצאת דרכון אמריקאי

הוצאת דרכון אמריקאי הוא תהליך מורכב ומאתגר למדי. ולכן אזרחים ישראלים רבים רואים בדרכון האמריקאי את החלום שיאפשר להם לצאת מגבולות הארץ ולהכיר באופן בלתי אמצעי את ארצות הברית מהסיפורים. יש להבין כי מלבד למורכבות של העניין, אף אחד לא מבטיח לכם כי אם תגישו בקשה ותעשו את כל התהליך הנדרש אכן תקבלו את הוויזה המיוחלת.

מהם הקשיים בהוצאת דרכון אמריקאי?

  • כבר בשלב הראשון נתקלים רבים בקושי של ממש. מדובר על מילוי שאלון מקוון שכולו כתוב בשפה האנגלית. נניח שעל הבנת השאלות התגברנו, ומה עם התשובות? גם אותם אנחנו אמורים לכתוב באנגלית צחה. אתגר לא קל למי שהשפה האנגלית היא עבורו שפה זרה ולא מוכרת מספיק. כל מי שלא מצא את עצמו בשיעורי אנגלית מוצא את עצמו בשלב זה במיצר.
  • עבור הגשת הבקשה יש לשלם אגרה. אמנם אין מדובר על סכום משמעותי מאוד, אבל חשוב להבין כי התשלום מבוצע עבור הטיפול בבקשה. כך שאם הבקשה תסורב ותקבלו תשובה שלילית לבקשת הוויזה, הרי שהסכום ששילמתם בהחלט ירד לטמיון.
  • ריאיון מול השגרירות הוא אתגר לא קל. מדובר על ראיון שלפני הכול מצריך סבלנות רבה. שכן בהגיעכם לשגרירות יהיה עלים להמתין עד שיגיע תורכם. כאשר הנכם נכנסים לראיון אתם נדרשים לשוחח עם המראיין ולענות על שאלות שונות שיוצגו בפניכם. שימו לב – המטרה של הריאיון היא לוודא כי אין לכם תכניות להישאר בארצות הברית וכי הביקור שלכם מוגבל בזמן. לכן צריך לדעת מה לענות ואיך להגיב לשאלות שאתם נשאלים.
  • לוקח זמן עד שאת מקבלים את התשובה. כך שגם אם כבר עברתם את כל התהליך אתם עדיין צריכים להמתין בסבלנות עד שתקבלו לידיכם את התשובה. ובמידה והיא חיובית תהיה לכם סוף סוף ויזה אמריקאית בידיים.

לעשות את זה בטוח ומהיר

אבל אם אתם רוצים לצלוח מעל לכל המשוכות הללו ולעבור את התהליך הזה בהצלחה, כדאי לכם לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום הנפקת ויזות לישראלים. חברה שתנהל עבורכם את הגשת הבקשה במהירות וביעילות מקסימליים.

בהקשר דומה- כנראה תרצו לקרוא גם על פטקה.