צימרים בצפון VS צימרים בדרום

רבים מתלבטים האם לבחור צימרים בצפון או צימרים בדרום. במאמר זה נרחיב אודות היתרונות של צימרים הממוקמים בצפון לעומת הדרום וההיפך וזאת על מנת לאפשר לכם את הבחירה הנכונה ביותר. קריאה נעימה.

הצפון VS הדרום – הבדלים משמעותיים

הדרום והצפון שונים אחד מהשני כמו שמן ומים. המאפיין העיקרי של הדרום הוא נוף מדברי, בעוד המאפיין העיקרי של הצפון הינו נוף ירוק. בדרום ניתן ליהנות מהשקט המדברי ומהאקלים היבש והחם ואילו בצפון ניתן ליהנות מההרים הירוקים, הנחלים והאוויר הצח. בשני חלקים אלו של המדינה אנשים חווים סגנון חיים שונה לחלוטין, דבר אשר יבוא לידי ביטוי כאשר תנפשו בצימרים אותם הזמנתם.

צימרים בצפון ממוקמים במושבים, יישובים וקיבוצים החל מרמת הגולן והגליל העליון ועד רמות מנשה ובקעת בית שאן. אלו שיבחרו צימרים בצפון יוכלו ליהנות מנופים ומסלולים שונים, כמו למשל אזור החרמון וחלקים שונים של הגולן, עמק החולה, חצור, הכנרת, עמק יזרעאל ואזורים מקסימים נוספים. לעומת זאת, אנשים שיבחרו צימרים בדרום יוכלו ליהנות מצימרים בשטחי הנגב, עמק הערבה ומישור החוף הדרומי. שטחים שרובם מדבריים. בנוסף, ניתן ליהנות מטבילה בים המלח, ים סוף והים התיכון. 

כל אזור והייחוד שלו – צימרים בצפון VS צימרים בדרום

האקלים שונה, הנוף שונה והאווירה שונה בין צימרים בדרום בהשוואה אל צימרים בצפון. אין כאן יתרונות מסוימים לאזור נופש זה או אחר, אלא רק התאמה אישית של הנופשים. מעוניינים בנופש עם אווירת נוף מדברי ואקלים בהתאם? צימרים בדרום הם התשובה. מעוניינים באווירת נוף ירוקה וטמפרטורות קרירות יותר. צימרים בצפון הם התשובה. נופש נעים.

בדרום תוכלו לחוות את המדבר בגדול. בצפון תוכלו לחוות את הירוק בגדול. בשני חלקי הארץ תוכלו ליהנות מצימרים מאובזרים ומעוצבים בסגנונות מיוחדים המותאמים לכל הרכב מבוקש ולכל אירוע אותו מעוניינים לערוך.