מובייל לתינוק 

לאחר לידת תינוק, חשוב להתחיל ללמוד כיצד להתמודד עם צרכיו. צעצועים עוזרים לילדים ללמוד כיצד לקיים אינטראקציה עם הוריהם. הם גם עוזרים להם לפתח את הדמיון והיצירתיות שלהם. הצעצועים הם לא רק מקור בידור לילד, אלא הם יכולים לשמש גם ככלי חינוכי.

משחק המובייל לתינוק מיועד לעין התינוק והוא יעזור להם ללמוד ולפתח את היכולות הקוגניטיביות שלהם. תינוקות לומדים טוב יותר כאשר מאפשרים להם לעשות דברים בעצמם. הם אוהבים להתפתח בדרכם שלהם ולכן חשוב לתת להם לחקור ולנסות דברים שונים. יש לחשוף את התינוק למשחק המובייל בהדרגה. עדיף להתחיל עם הקטנים יותר עם מעט הפתעות או טריקים לתשומת לב התינוקות, כי זה מה שיגרה אותם בהמשך לבדוק עוד משחקים, לעקוב אחר עוד חפצים ולהכיר טוב יותר את העולם הצבעוני המרתק סביבו. 

מפתחים את העצמאות של התינוק

משחקי מובייל לתינוקות יכולים לעזור לפיתוח העצמאות והביטחון העצמי של התינוק. ככל שהילד יגדל, יהיו לו סוגים שונים של צעצועים, שחלקם הולכים להיות מתאימים יותר עבורם. זוהי סיבה נוספת מדוע חשוב לזכור משחקים כגון צעצועים לתינוקות בעת בחירת הצעצוע המתאים ביותר עבור הקטן שלכם.

תינוק שזה עתה נולד לא ניתן לתאר במילה אחת. זה צרור של רגשות ותחושות שאין לנו מילים עבורם. אז מה אנחנו צריכים לעשות? אנחנו צריכים ללכוד את הרגשות והתחושות האלה במילים. עלינו לבנות שפה רגשית שקל להבין לתינוק ולהורים כאחד.אנו יכולים להשתמש בצעצועים כדוגמה לשפה זו. כשתינוק נולד, אי אפשר להסביר הכל על רגשותיו ותחושותיו באמצעות מילה אחת בלבד. זו הסיבה שיש צעצועים רבים המעוצבים עם יותר ממילה אחת – "שמח", "חמוד", "רועש" וכו'. למעשה, כולם מילים שמתארות את אותו הדבר – רגש או תחושה של תינוק כשהוא רואה משהו חדש או מרגיש משהו חדש על הגוף או הפנים שלו.