מה יש לעשות בקפריסין עם הילדים

אם החלטתם לצאת כמשפחה עם ילדים לחופשה משפחתית בחו"ל, כדאי שתכירו את קפריסין. קפריסין מהווה את הטוב ביותר כיום בחו"ל עבור חופשות משפחתיות. ראשית כל, מדובר על יעד קרוב. תוך שעה ניתן להגיע לקפריסין. שנית, בקפריסין יש מזג אוויר נעים ודומה לזה של ישראל ושלישית, קפריסין מציעה מגוון רחב שלל אטרקציות עבור כל המשפחה כגון: פארקי מים, גני חיות, פעילויות ספורט ימי. גם כאשר מדובר במשפחה אשר יש בה ילדים בכמה וכמה גילאים, הרי שניתן למצוא בקפריסין אטרקציות אשר מתאימות לכל הגילאים של הילדים, גם אם זה במסגרת טיול גיבוש עובדים בקפריסין.

יעדים אטרקטיביים בקפריסין לחופשה עם ילדים

ישם כמה יעדים אטרקטיביים בקפריסין שבהחלט כדאי לבקר בהם אם הגעתם כמשפחה עם ילדים:

  1. פאפוס- מדובר על יעד ידידותי מאוד עבור משפחות בקפריסין. יעד זה מציע חופים נהדרים, פארק מים, בריכות גלים, בועת טיפוס ואטרקציות נוספות. כל אדם שאוהב ים ייהנה מפאפוס שכן, יש ביעד זו לא מעט חופים אטרקטיביים מאוד עבור גלישת גלים, סקי מים, בננה ועוד.  כל החופים בפאפוס ידועים בניקיון שלהם, באיכות שלהם וביופי שלהם. מעבר לחופים ולאטרקציות מים, ניתן להנות בקרבת העיר מגן חיות שיש בו ג'ירפות, קופים, אריות, נמרים ועוד.
  2. לרנקה- מדובר על יד בדרום מזרח קפריסין ראו כאן. לרנקה היא עיר מודרנית אשר מציעה מגוון רחב של אטרקציות משפחתיות בה עצמה ובסביבתה. בלרנקה ניתן למצוא גנים עירוניים וירוקים עם מגוון אטרקציות וכן,, תיאטרון עירוני, ספרייה עירונית, מתקני משחק לילדים, מוזיאון טבע ועוד.
  3. לימיסול- בלימיסול תמצאו גן חיות מרהיב ואטרקטיבי הרלוונטי עבור כל חובבי החיות. אין ספק שגן חיות שבו ניתן לראות מגוון רחב של בעלי חיים שבלתי ניתן לראות כמותם בכל מקום אחר, זוהי אטרקציה נהדרת לכלל המשפחה.

אין ספק שקפריסין היא יעד אטרקטיבי מאוד לחופשות משפחתיות הכוללות בהם ילדים בכל הגילאים. הבחירה ביעדים המתאימים והנכונים בקפריסין, אשר רלוונטיים עבור בילוי כלל משפחתי, זהו דבר אשר יספק הן עבורכם והן עבור הילדים שלכם חווית חופשה מדהימה ואיכותית.