טיולים בקפריסין באתר קפריזה

300 ימי השמש של קפריסין בשנה, מאפשרים הזדמנות מספקת לכל אחד לחקור את קו החוף במקומות כמו מפרץ פיסורי בצד הדרומי של האי, או באתר קפריזה המעולה שרבים נוהרים אליו. מה עוד חשוב לדעת על קפריסין ואתר הקפריזה? בדקו המלצות על טיולים בקפריסין באתר קפריזה.

טיולים בקפריסין באתר קפריזה

קפריסין ידועה בקיץ החם שלה, החורפים המתונים והשמיים נטולי העננים שלה, קפריסין זוכה ליותר מ- 300 ימי שמש מדי שנה. האקלים הים תיכוני הנעים שלה, אומר שהנופשים יכולים ללכת לשחות עד אוקטובר וליהנות מהטבע הנהדר כל השנה.

שבילי טבע

מטיילים רבים, ימצאו שפע של שבילים בקפריסין, כולל זה המוביל במעלה הר האולימפוס וכמובן באתר קפריזה Kapriza המעולה. בגובה 6,404 רגל, זוהי הנקודה הגבוהה ביותר באי והוא משתרע על מחוזות ניקוסיה ולימסול.

טיפוסים פעילים, ימחאו כפיים לעושר העיסוקים ההרפתקנים שהאי מציע. כמו כן, ישנם בה 52 מסלולי הליכה ייעודיים ומסלולי רכיבה על אופניים – מנסיעות ידידותיות למתחילים על כבישים כמעט ריקים ועד מסלולים בשולי צוק לרוכבים מתקדמים יותר.

ערים מעניינות

לאחר נפילת חומת ברלין בנובמבר 1989, ניקוסיה נותרה הבירה המחולקת האחרונה בעולם. חומה ואזור חיץ של האו"ם מפרידים בין צפון קפריסין לשאר הבירה – והמדינה – בדרום מערב.

לניקוסיה, יש את ההבחנה של הבירה המחולקת האחרונה בעולם. במובנים רבים, זה נראה כמו רוב הערים האחרות – עד שרואים את אזור החיץ של האו"ם שמפריד בין הרפובליקה של קפריסין לצפון קפריסין (מדינה המוכרת רק על ידי טורקיה). מתי הוא זמן הנסיעה הטוב ביותר? |

הזמן הטוב ביותר לבקר בקפריזה, הוא סוף האביב (עד אמצע יוני) או הסתיו (עד תחילת נובמבר). בשיא עונת הקיץ, תיירים רבים מטיילים באזור.