איך מסדרים את הגבות?

גבות טובות גורמות לפנים להיראות אטרקטיביות יותר. בלעדיהם, לא נוכל לבטא את הרגשות שלנו והרגשות הם אלו שגורמים לנו להיראות מושכים. גבות נהדרות הן הדרך הטובה ביותר להראות את הפנים שלך ולגרום לך להיראות טוב יותר.

הדרך הטובה ביותר להפיק את המרב מהגבות שלך היא באמצעות עפרונות גבות. הם יעניקו לך את המראה ה"טבעי" הזה שנובע רק משימוש בעפרונות במקום למרוט את הגבות שלך כל יום. אתה יכול להשתמש בכל סוג של עיפרון גבות למטרה זו, אבל אחד טוב יעשה את העבודה.

שיטות לסידור גבות

השלב הראשון בסידור הגבות הוא לצלם את הפנים שלך ולנסות לשרטט את הגבות שאת רואה על הפנים שלך. ישנן כמה שיטות שונות לסידורן, אך כולן מחייבות אותך להיות מול מראה. למדי את התהליך מאתר סידור גבות ברחובות.

מריטת גבות – לפני שאתם מתחילה למרוט, קודם הברישי את שתי הגבות שלך לכיוון יחד עם תנועת הצמיחה. אם אין לך מברשת לגבות, את יכולה לקחת מברשת שיניים.  עכשיו קחי את הפינצטה ותתחילי במריטה של השערות במרכז.

גזירת הגבות – האמת שהשיטה הזו היא שיטה פחות מומלצת אבל אם את כבר בוחרת לגזור את הגבות שלך אז הנה כמה טיפים חשובים: תתפסי את המספריים הקטנים שלך שמיועדות לגבות, כולכן בטוח מכירות אותן, חשוב שתחזיקי את המספריים באופן יציב ונוח ביד החזקה שלך. אל תמהרי לשום מקום, היי נינוחה. 

אם את מרגישה שאת לא בטוחה או שאת סובלת מחוסר ביטחון, עדיף שתוותרי.

אם אתם רוצה שיהיו לך גבות מסודרות ואין לך חשק להתחיל לנסות לעצב את הגבות שלך לבד אנחנו ממליצים לך ללכת למישהי שמסדרת גבות באופן מקצועי.

אבל תבחרי רק במסדרת גבות מקצועית ומומלצת בלינק https://betterlook.co.il/beautician-in-rehovot

שיהיה בהצלחה