מתחם פאנטזי באילת – כל מה שרציתם לדעת

אילת הינה עיר משופעת באתרי בילוי ואטרקציות. אחד המתחמים הידועים והאטרקטיביים מצוי בקניין אייסמול הגדול בעיר. מדובר על מתחם פאנטזי המצוי באזור מתוחם פרטי ומציע אטרקציות באילת מהנות במיוחד. בקניון הנ"ל ניתן למצוא גם חנויות שונות, מסעדות ובתי קפה וכדומה. האטרקציות המצויות בו מיועדות לבני כל המשפחה בדגש על ילדים בגילאים שונים. ניתן למצוא בו מרוצי מכוניות, קורת פחד, סימולטור משחק כדורגל, דארק רייז, המנוף האנושי, משחקי לייזר, מטווחים, מבוכי מראות, אולמות קולנוע ב7 מימדים, חדרי אשליות ועוד.  

בילוי מושלם

בילוי במתחם כזה יכול להיות מושלם וניתן לעשותו במסגרת יום כיף, חגיגית יום הולדת וסתם יום פעילות מהנה בעת חופשה משפחתית בעיר. הפעילות הינה קבוצתית. ניתן לשחק ביחידות, בזוגות, בקבוצות וליצור הרכבי משחק מגוונים. הפעילות בכל אטרקציה כולל חווית המציאות המדומה משפיעה על כל החושים ותורמת לחוויה המיוחדת. במקום יש אתר מסודר המיועד לאכילה וניתן להעביר בו מספר שעות נוספות בשיחות, בהפעלת אומן, עם אומן אורח אחר ועוד. כך ניתן להעביר יום שלם ללא קושי ומבלי להרגיש איך הזמן רץ. הילדים ישקיעו אנרגיות חיוביות והורים הרוצים בכך – יוכלו לנוח ולבלות אחד במחיצת השני.

צוות מלווהבמקום קיים צוות אשר מלווה את המבקרים, מפקח על הנעשה ומסייע בכל מה שנדרש. כאשר מדובר על קבוצת מבקרים גדולה כדאי לתאם את ההגעה מראש כדי להבטיח מקום. הנהלת האתר מתמחה בהפעלת אטרקציות לימי הולדת באילת ובים המלח והיא בעלת ניסיון מצטבר בתחום. היא דואגת להביא אטרקציות חדישות מקונספט מעט שונה אשר נמנות על המתקדמות בסוגן בעולם. כך יוכל כל מבקר להגיע, להתרשם ולחוות אותן בצורה מושלמת. כל ביקור במתחם יהיה מהנה מאוד וישאיר טעם של עוד.