תלת אופן מתקפל לפעוטות – תלת אופן שנכנס לאוטו בקלילות

תלת אופן הוא ממש כמו אופניים, אך בניגוד לאופניים של 'גדולים' שבהם יש רק שני גלגלים, בתלת האופן יש שלושה גלגלים. המטרה בשלושת הגלגלים היא לאפשר גם לפעוטות צעירים לרכב עליהם ביציבות מבלי שיצטרכו לשמור על שיווי משקל כל הזמן.

תלת אופן מתקפל לפעוטות – גם אם אין לכם מקום בבית

אם אתם מעוניינים לרכוש עבור הפעוט שלכם תלת אופן אבל עדיין מתלבטים בשל חוסר במקומות אחסון, אתם יכולים להפסיק להתלבט. תלת אופן מתקפל לפעוטות זה בדיוק מה שאתם צריכים במצב כזה. תלת אופן מתקפל ישמש את הפעוט שלכם בזמנים בהם הוא יכול לצאת אל מחוץ לבית (בהשגחה כמובן…) ולרכב בחצר הבניין, ולאחר השימוש, תוכלו לקפל אותו ולאחסן אותו במקום פינתי בבית מבלי שהוא יתפוס לכם הרבה מקום.

נוסעים הרבה ברכב? בחרו בתלת אופן מתקפל

אם יש לכם רכב ואתם מרבים להשתמש בו לצורך יציאות משפחתיות, הרי שכדאי לכם מאוד לרכוש תלת אופן מתקפל. תלת אופן מתקפל יוכל להיכנס לכם בנוחות אל תא המטען של הרכב מבלי לתפוס הרבה מקום ויאפשר לכם גם להכניס אליו עוד מטען ומזוודות. כך שתוכלו 'לרקוד על שתי החתונות' – גם לסחוב את כל מה שאתם צריכים וגם לספק תעסוקה לפעוט בזמן שאתם מחוץ לבית.

תלת אופן מתקפל – גם אופניים וגם טיולון

פעמים רבות נתקלים בהתלבטות לגבי רכישת טיולון לפעוט. לא תמיד צריך את הטיולון לשימוש יום יומי שוטף, אך לזמנים שצריך אותו, הוא נחוץ ממש. כיום, יש את האופציה של תלת אופן מתקפל. מדובר למעשה בתלת אופן לפעוטות, אך מאחור יש לו ידית שמאפשרת להורים להשתמש בו גם כטיולון.

> קראו גם על אופני איזון סמארט טרייק!