​נגן גיטרה לאירועים – כמה הוא יעלה לכם

מתכננים לחגוג יום הולדת גדול ומיוחד יחד עם כל החברים ובני המשפחה הקרובים לכם? לכבוד החגיגות של הגיל העגול שהגעתם אליו, כדאי שתדאגו לארגן גם מוזיקה איכותית ונעימה שתלווה את המסיבה המיוחדת, כי הרי לא כל יום סוגרים עשור ופותחים עשור חדש. אחת מהאפשרויות הפופולריות למוזיקה באירועים היא להזמין תקליטן מקצועי שיידע להביא את כולם לרחבת הריקודים, אך באירועים קטנים ואינטימיים כמו מסיבות ימי הולדת דווקא נגן גיטרה לאירועים יכול להיות בחירה נהדרת.

למה כדאי להזמין נגן גיטרה לאירועים וכמה זה יעלה?

נגן גיטרה שמנגן באירוע פרטי הוא נגן מקצועי, שמנגן לרוב כחלק מהרכב מוזיקלי המתמחה ביצירת מוזיקת קונספט כמו ג'אז, פופ, לטיני ועוד. אותו נגן גיטרה יגיע לאירוע בליווי גיטרה כמובן, ויבצע שלל ביצועים ונעימות להנאתם של כל המוזמנים לאירוע. בשונה ממוזיקה מוקלטת שמושמעת מעמדת הדיג'יי, מוזיקה חיה המופקת מהגיטרה של המוזיקאי מעניקה לאירוע פן יותר איכותי ואינטימי, ומשדרגת את האירוע באופן מהותי.

העלויות של הזמנת נגן גיטרה לאירועים נעות בין 1500-2000 ₪, והן עשויות להשתנות על פי פרמטרים כמו מקום האירוע, משך זמן הנגינה המבוקש, האם הגיטריסט מגיע לבד או בשילוב של הרכב מוזיקלי וכו'.

באילו שלבים באירוע נגן הגיטרה יוכל להשתלב?

המוזיקה שנגן הגיטרה יבצע תתאים בדיוק לסגנון האירוע בו הוא הוזמן לנגן, וכך גם הוא יתאים את עצמו להשתלבות בזמנים שונים במהלך האירוע, וזאת על פי שיקול דעתם והעדפותיכם. תוכלו לבקש שהגיטריסט ינגן במהלך הגעתם של האורחים למסיבה, לבד או יחד עם להקה לקבלת פנים, וכן לאחר הארוחה והברכות כדי להעניק לכולם מעין הופעה חיה ומיוחדת.

היתרונות בהרכבים מוזיקליים לאירועים

קיימת אפשרות ליהנות ממוזיקה איכותית ונעימה באירוע שתתנגן על ידי הרכב מוסיקלי חלקי או מלא. הרכב כזה יכלול 2-5 נגנים, כשכל אחד מהם מנגן על כלי מוזיקלי אחר ויחד הם יוצרים להקה שמנגנת בלייב מול האורחים, שזוהי הופעה מוזיקלית מדליקה וסוחפת הרבה יותר ממוזיקה מוקלטת באירוע. תוכלו למצוא מידע נוסף על הרכב כזה גם דרך הקישור https://www.jazzmenmusic.com/.