כפרי נופש ביער השחור

לצאת אל נופש בחו"ל היא פעולה שכבר כמעט כל אחד מסגל לעצמו בתור הנופש העיקרי מידי שנה, כאשר יש ישראלים אשר יוצאים אל יותר מאשר נופש אחד בכל שנה ושנה. דבר זה קורה הרבה בזכות התחרות העזה על הלקוח שהביאה אל מחירי רצפה של נופש לכל מקום בעולם, עם תיירים מיומנים שכבר יודעים היכן ומתי להתכונן לקראת לכידה של עוד נופש במחיר מאוד נמוך ויציאה מחוץ לגבולות הארץ בעלות משתלמת במיוחד, בדקו באתר Ypaymore. אחד מן המקומות שחביבים על משפחות ונופשים הוא היער השחור שמצא בגרמניה, ואם טרם יצא לכם להכיר, עתה זו השעה.

אתר נופש מבוקש באירופה

היער השחור הוא אולי המקום הכי מבוקש כאשר מחפשים אחר טיול משפחתי בנוף כפרי. מדוע זה כך? כי אולי זה נשמע בתור יער שבו האפשרויות הן די מוגבלות, אבל למשעה זהו אזור תיירות ענקי אשר מכיל לא רק מקום נרחב עבור כפרי נופש מכל מיני סוגים, אלא גם המוני אטרקציות שאותן ניתן לבקר בסיוע של כרטיס היער השחור שאותו מבעוד מועד תיירים רבים רוכשים. כמה הרבה אטרקציות כבר יכול להכיל יער אחד? עשרות על גבי עשרו של מקומות שבהם ניתן לטייל עם משפחה או בתור טיול של רווקים, וכדאי מאוד להכיר את אלה מראש על מנת ליצור את הטיול הכי נעים.

מה עושים ביער השחור

אז, מה כבר יש לעשות ביער השחור? אם אתם יוצאים אל טיול משפחות, זה כדאי לבחור בכל אותן אטרקציות שמתאימות לילדים מבחינת האופי שלהם והגיל, כדי שכולם ייהנו באופן עד כמה שיותר מקביל. יש כמות גדולה של בריכות שחייה וכן את פארק מים "האי", יש את פארק החבלים ופארק, הציפורים, יש פארק שעשועים, משטח של החלקה על הקרח, אזורי רכבל לסקי ואפילו אזורים של לינה באוהלים. יש אזורי מבקרים ליקבים ואזורי מוזיאונים לחובבי הז'אנר, וכן יציאה אל סיורים באזורים תיירותיים מוכרים ועתיקים. כדאי לשלב כמה מאלה בימים של הנופש, ולא לשכוח גם קצת לרבוץ וליהנות מן הנוף הקסום של היער האירופי הכפרי.