איך להוציא ספר ראשון – מה לעשות ומה לא לעשות

להוציא ספר ראשון זה חלום שהתגשם, עבור כל סופר. אבל כדי להבטיח שתהיה לכם חוויה טובה, שתעשה לכם חשק לעוד, כדאי להכיר את חוקי המשחק איך להוציא ספר לאור ולפעול בחוכמה.

הקלדה – כיום נהוג להגיש את כתב היד להוצאה לאור כאשר הוא מודפס. לכן, כדאי מלכתחילה לוותר על כתיבה בעט ועיפרון ולהדפיס ישירות על המחשב.

עריכה מקצועית – גם סופרים מנוסים ומצליחים לוקחים עורך לשוני ועורך ספרותי, כדי לתת לספר שלהם טאץ' מקצועי ודחיפה נוספת להצלחה. אל תוותרו על השלב הזה.

עימוד ועיצוב – הנראות של חלקו הפנימי של הספר חשובה לא פחות מהכריכה ולכן, גם לצורך עיצוב ועימוד חלקו הפנימי של הספר יש לעבוד מול אנשי מקצוע מיומנים.

כריכה – עיצוב מקצועי של הכריכה משפיע ישירות על סיכויי המכירה של הספר ולכן חשוב להקדיש לזה מחשבה וכן – עבודה מקצועית כמובן.

ספר דיגיטלי וספרי שמע – העידן הדיגיטלי שינה את חוקי המשחק בעולם הספרות וההוצאה לאור. קחו בחשבון כי הוצאת ספר דיגיטלי וספר שמע יכולה לחשוף את הספר שלכם לקהל גדול הרבה יותר ולכן אלה אפשרויות מומלצות מאוד.

בחירת הוצאת ספרים – לפני שאתם בוחרים מו"ל, חברת הוצאה לאור שנראית לכם טוב על מסך המחשב, בקשו הצעות מחיר מכמה חברות הוצאה לאור, כדי לבדוק מה הם נותנים בתמורה למחיר, אילו סיפורי הצלחה יש להם, איך הם עוזרי לכם לקדם את הספר וגם כמה זה עולה לכם.

לסיכום

הוצאה של ספר ראשון מחייבת אתכם ללמוד את העולם הזה ולפעול בחכמה – כדי לחסוך כסף, להגדיל את החשיפה לספר שלכם ולהוציא תוצר סופי שתהיו מרוצים ממנו מאוד.

רוצים לשמוע מה יש לנו להציע לכם? צרו קשר עוד היום – אנחנו כאן בשבילכם!