מחזות זמר בלונדון

העיר לונדון מפורסמת במספר דברים. היא מפורסמת בזכות העובדה שיש בה קבוצות כדורגל איכותיות, היא מפורסמת בזכות הפאבים הרבים אשר שוכנים בה, היא מפורסמת כמובן בזכות היידפארק, ביג בן ורחוב אוקספורד, העיר מפורסמת בזכות האווירה המיוחדת ששוררת בה, והיא מפורסמת בזכות העובדה שבעיר מוצגים מחזות זמר מהטובים והמפוארים בעולם.

מגוון של מחזות זמר

אין אדם שמגיע ללונדון, חובב תיאטרון, שלא מחפש הופעה של מחזה זמר, בין אם מדובר במחזות וותיקים שרצים במשך עשרות שנים, כמו למשל, עלובי החיים, CATS או אחרים ובין אם מדובר במחזות יותר חדשים, כולל מחזות שנחשבים אוונגרדיים. 

במובן הזה, אפשר להגדיר את לונדון כ"ברודווי של אירופה" למרות שתושבי העיר הגאים בה יכעסו על ההגדרה הזאת, מאחר והתיאטרון הלונדוני נחשב בעיניהם ובעיניי רבים אחרים גם, לתיאטרון האיכותי והטוב ביותר שיש בעולם, והוא בוודאי עולה על זה שמוצג בניו יורק, בין אם זה בברודווי או אוף ברודווי.

התיאטראות בעיר מציגים מחזות זמר והצגות מגוונות, מדי שבוע עולים דברים חדשים, הרבה פעמים מי שמככב בהם, אלה שחקני קולנוע וטלוויזיה מובילים, לא רק אנגליים אגב, אלא גם שחקנים אמריקאיים מובילים שעבורם זה חלום ישן להופיע בתיאטראות של לונדון. 

איפה אפשר לקנות כרטיסים?

ישראלים שרוצים לחוות את החוויה וליהנות ממחזות זמר בלונדון, לא יתקשו למצוא מקומות באחת ההופעות. ניתן להשיג כרטיסים דרך אתרי אינטרנט שונים, בין אם מדובר באתרים של התיאטראות עצמן, ובין אם מדובר באתרים שמציעים כרטיסים לאירועים והופעות שונים באופן כללי.

כמו כן, אפשר למצוא משרדי כרטיסים שונים בלונדון שמציעים אפשרות לרכוש במחיר מוזל וכן, בתי מלון רבים מספקים אפשרות לרכוש דרכם כרטיסים גם כן. 

למה צריך לשים לב?

לפני שממהרים לקנות כרטיס למחזה זמר כזה או אחר, חשוב לבדוק מי מוכר אותו, האם מדובר במקום מקצועי, אמין, מקום מוכר, וכמובן חשוב לבדוק מה הוא מציע לנו. האם אנחנו יכולים לרכוש כרטיסים בשורות הראשונות, במרכז, כרטיסים לשעה שמתאימה לנו ועוד. זוהי דוגמא טובה לתיירות נבונה כשמטיילים בעולם.

חשוב להדגיש, ההצגות מתחילות בזמן ולכן יש להגיע קודם לכן בשביל לתפוס מקום וכמובן אל תשכחו לכבות את מכשירי הסלולר שלכם.

על אפשרויות חופשה נוספות, כמו חופשה באמסטרדם עם ילדים, קראו כאן

https://www.metailimbaolam.com/אמסטרדם-עם-ילדים/