כך תחליטו באיזו סדרה לצפות

אין ספק שהרבה השתנה בעשור האחרון, לרבות מגמות הצפייה בטלוויזיה. אם בעבר הטלוויזיה מנתה כמה ערוצים בסיסיים, הרי שכיום אפשרויות הצפייה התרחבו באופן ניכר, ולצד ערוצי הטלוויזיה (שבהם יש לא מעט תוכניות לצפייה), הצטרפו גם ה VOD, נטפליקס ועוד.

עם היצע כל כך רחב של סדרות, איך אפשר להחליט במה לצפות ועל מה לוותר? ובכן, הכנו לכם מדריך בנושא.

המלצות, רבותיי, המלצות!

בעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים, ניתן למצוא מגוון רחב של המלצות ברחבי הרשת. אז נכון, יש סדרות רבות בנטפליקס, וזה מעט מאתגר לבחור מבין כולן, אבל עם ההמלצות הנכונות, אין ספק שתמצאו את הסדרה האידיאלית ביותר בעבורכם.

תוכלו לחפש המלצות ברשתות החברתיות, לקרוא ביקורות באתרי תרבות שונים, וכמובן תוכלו לשאול את החברים הקרובים על אילו סדרות הם ממליצים – כל האמצעים כשרים.

להתחבר לז'אנר

סדרות הטלוויזיה מחולקות ללא מעט ז'אנרים, כך שאם רק תדעו מהם הז'אנרים המועדפים עליכם, כבר הצלחתם לסנן כמה מאות של סדרות וסרטים. בנטפליקס ישנה חלוקה מצוינת לפי ז'אנרים, ואף יותר מזה – המערכת מזהה את סגנון הסדרות האידיאליות של הצופה וממליצה בהתאם. מדליק, לא?

כל מה שחדש

מידי שנה יוצאות סדרות חדשות, כך שלא חסרות אפשרויות, בין אם מדובר בסדרות ישראליות כמו "פאודה", ובין אם סדרות זרות כמו "בית הנייר". לרוב, הסדרות החדשות יהיו פופולאריות יותר ויופיעו בעמוד הבית של המערכת, כך שכל מה שתצטרכו לעשות, זה רק ללחוץ פליי.

כמה המלצות לסיום

רגע לפני שתשוטטו בנטפליקס או ב VOD, ריכזנו כמה המלצות לסדרות שאסור לכם לפספס.

  • "בית הנייר" – אחת הסדרות המדוברות בשנה האחרונה, ולו בשל העובדה שמדובר בסדרה שעשויה היטב, מותחת ומעניינת באופן ניכר.
  • ·        "בפנים" – סדרה נהדרת שפה הספרדית, שמגוללת את חייהן של אסירות בבית הכלא. נציין כי מדובר בסדרה שאינה מתאימה לאנשים עם לב חלש, אבל אין ספק שמי שמתחבר לז'אנר יתמכר לסדרה תוך דקות ספורות.
  • ·        "המדריך לרוצח" – סדרת מתח בעלת מספר עונות (ממש השבוע עלתה בנטפליקס העונה החמישית), המגוללת את סיפורם של סטודנטים למשפטים שמתסבכים בפרשיות שונות ומשונות.

מה נותר? להיכנס לנטפליקס או ל VOD, לחפש את הסדרה האידיאלית ביותר בעבורכם, לקרוא את התקציר, להכין פופקורן ולהתחיל להתמכר. צפייה מהנה!