דרכון ספרדי ללא עורך דין, זה אפשרי?

ישנם לא מעט יהודים כיום אשר מנסים את מזלם ובוחרים לנסות להוציא דרכון ספרדי. חשוב לדעת כי עד לפני מספר שנים הדבר היה מוגדר בגדר חלום בלבד אך בשנת 2015 חלו שינויים משמעותיים בחוק הספרדי. על פי השינויים בחוק הספרדי ניתן לתת דרכון ספרדי לצאצאים אשר יוכיחו מעל לכל ספר כי הם קשורים למגורשי ספרד. שלב ההוכחות אמנם ארוך ומייגע אך במידה ואכן תימצאו מתאימים ייתכן שתצליחו לקבל דרכון ספרדי אשר יאפשר לכם ליהנות ממגוון גדול של יתרונות משמעותיים.

 

טובות הנאה בגין דרכון ספרדי

 

במידה ותצליחו לקבל דרכון ספרדי תוכלו ליהנות מטובות הנאה כמו לימודים אקדמיים באזור זה בעלות מינימלית תול קבלת מלגות רבות, אפשרויות לנוע למדינות רבות ללא כל צורך בויזה, פעולות נדל"ן שונות שתוכלו לבצע באזור בקלות רבה עם גישה נוחה לבנקים השונים וכן אפשרות להתגורר באזור ללא הגבלת מקום או זמן כפי בחירתכם. לכן, אנו רואים כיום לא מעט אנשים אשר בוחרים לנסות להתחיל את התהליך לקבלת דרכון ספרדי. חשוב להזכיר כי אפשרות קבלת דרכון זה מותנת בכך שאתם צאצאים של מגורשי ספרד אשר גרו באזור לפני כמה עשרות שנים. במידה ולא תימצאו כאלה, אין כל סיכוי שתצליחו לקבל דרכון ספרדי.

 

חייבים להיעזר בשירותיו של עורך דין בקיא ומפולפל

 

על מנת להצליח לקבל דרכון ספרדי תאלצו לעבור דרך ארוכה הכוללת אף טיסות לספרד עצמה. חשוב לדעת כי בשונה מקבלת דרכון פורטוגלי אשר נחשב קל ופשוט יותר, קבלת דרכון ספרדי יצריך מכם המתנה ארוכה של כשנה לכל היותר וטיסות יקרות לספרד. כמו כן על מנת להצליח להתמודד עם כלל השלבים תאלצו לשכור לשירותכם ייצוג של עורך דין הבקיא בכלל החוקים בנושא. ללא עורך דין בקיא ומפולפל הסיכוי שלכם להצליח לקבל דרכון ספרדי הינו שואף לאפס ולכן חשוב מאוד לבחור עורך דין מוכשר בתחומו. כל התהליך של הוצאת דרכון ספרדי כולל עורך הדין והטיסות לספרד יכלו כ 20 אלף שקל לאדם.