פטאיה – מה אפשר לעשות בעיר?

חיי הלילה בעיר, מכוני העיסוי הרבים, רצועת החוף המדהימה ומרכזי הקניות – כולם מתחברים להם יחדיו והופכים את פטאיה ליעד אטרקטיבי במיוחד בעבור צעירים שרוצים לחוות את כל הכיף שיש לתאילנד להציע במקום אחד. בקרבת העיר יש גם 2 פארקי מים מדהימים שמהווים בחירה מעולה למשפחות צעירות שרוצות לגוון את החופשה.

אם אתם מחפשים אחר יעדים שיכולים לשדרג את החופשה שלכם בתאילנד, אז תנו לנו לומר לכם כי פטאיה זהו יעד שפשוט אסור לכם לוותר עליו, בהנחה ואתם פשוט רוצים לעשות כל מה שניתן על מנת לחוות את המדינה הזו וכל מה שיש לכם להציע במלוא מובן המילה.

עיר עם חיי לילה שוקקים במיוחד

רווקים שרוצים לחוות את חיי הלילה המדהימים שיש לעיר להציע? אתם יכולים להיות בטוחים כי פטאיה זה המקום הטוב ביותר שתוכלו לבחור בו אם אתם רוצים ליהנות מכל רגע ולשדרג את החוויה שלכם בעיר באופן משמעותי. זה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם לשים עליו דגש מרכזי ולוודא שאתם מתכננים את החופשה  שלכם כראוי.

כדי שתוכלו להפוך את החופשה שלכם בעיר ובתאילנד בכלל לכמה שיותר מהנה, זה יהיה חשוב מצדכם לתכנן את כל פרטי החופשה בצורה קפדנית ולהקפיד על בחירה של בית מלון שיהיה בסמוך ל – Beach Road, כך שלא תצטרכו לעשות נסיעות ארוכות בכל פעם מחדש, קבלו את כל המידע החשוב באתר תאי טורס בתאילנד.

קניונים ענקיים שם שפע של חנויות

בעיר ניתן למצוא את קניון Terminal וגם Central Festival הוותיק. אם אתם אוהבים לעשות קניות במהלך החופשות שלכם, הם יהוו יעד נפלא בעבורכם למציאה של אינספור מוצרים לרכישה במחירים לא רעים בכלל. הם בוודאי ישדרגו את החופשה שלכם בעיר.