השכרת אוהלים

לאוהל שימושים רבים. האוהלים עשויים לבוא לשימוש על ידכם, הן בשעות הקשות של אבל, על אחד מבני המשפחה כשאתם זקוקים לאוהל לאבלים. והן לרגעים שמחים של אירועים מרגשים וכדו'.

אוהלים בכל מקום

לשימוש באוהלים לאירועים שונים ישנם יתרונות רבים. ראשית, מיקום האוהל. תוכלו להציב את האוהל בכל מקום שתבחרו. אם אתם רוצים לרגש בערב התרמה מיוחד על חוף הים את ידידי המוסד.

או אם חלמתם על חתונה בחיק הטבע או בחורשת יער ואפילו אם אתם רוצים לערוך אירוע בחצר הבית. בכל מקום שתרצו – תודיעו לחברת אוהלים להשכרה והם יקימו את האוהל במקום הרצוי.

כמו כן אם אתם לא רוצים להיות כבולים לחוקים ותקנות שונות של אולמות. תוכלו לבחור באוהל, שם תוכלו לבנות תפאורה יוקרתית ומופרעת כפי ראות עיניכם. הקמת במות פריסת וילונות מלכותיים ועיצובי תאורה מדליקים וכדו'.

אוהל ענק

גודל האוהל הוא גמיש מאוד. תצטרכו לחשב את סדר הגדול של האירוע, כמות המשתתפים, התפאורה והאביזרים השונים. על פי זה תוכלו להזמין אוהל בגודל של בין 3 מטרים ברוחב האוהל עד ל – 30 מטרים. את אורך האוהל נקים עם יריעות בכפולות של 3 או 5 מטרים עד לגודל הרצוי. למעשה גודל האוהלים המוצע על ידי חברת השכרת אוהלים באתר https://natanovtents.co.il היא בין 9 מ"ר עד ל – 3000 מ"ר ויותר.

בטיחות ומיזוג

חשוב לבדוק את מקצועיות ואמינות חברת ההשכרה. אם הם עומדים בתקני הבטיחות הנדרשים. כמו כן יש לוודא שהאוהלים בנויים מיריעות מחומרים עמידים למים ואש ושהאוהל עומד בצורה יציבה.

חשוב מאוד לא לשכוח את ענין המיזוג. ישנם פתרונות מיזוג שונים לאוהלים. בהתאם לאירוע שאתם רוצים לערוך באוהל, תתקינו את מספר המזגנים הנכון, בטמפרטורה המתאימה