5 כללים חיוניים למעבר דירה

מעבר דירה כרוך בלא מעט סידורים והכנות, ועל כן רבים חוששים מהתהליך. כיצד ניתן לצלוח את מעבר הדירה? ובכן, ריכזנו בעבורכם 5 כללים חיוניים וחשובים. שנתחיל?

הובלת תכולת הדירה

לא הרבה יודעים אבל מחירי ההובלה בארץ עשויים להגיע לעלויות גבוהות במיוחד, ועל כן יש לא מעט אנשים שיעדיפו למכור את הרהיטים ולהימנע מהובלתם לדירה החדשה. כמו כן, לתאריך בו תזמינו את ההובלה יש משמעות מבחינה כלכלית, משום שישנם תאריכים שעשויים להיות יקרים יותר. אם אין לכם הרבה פריטים, ייתכן ותעדיפו להעביר את תכולת הדירה בעצמכם ולחסוך בעלויות ועל כן, יש צורך בהשכרת רכב מסחרי לביצוע ההעברה.

אל תחכו לדקה ה90

זה לא פשוט לארוז את כל הדירה לתוך ארגזים, ולכן לא מומלץ לחכות עם זה לדקה ה90 אלא להתחיל לארוז כמה שבועות לפני המעבר. בהתחלה ארזו פריטים שאינם בשימוש כמו בגדים של העונה הקודמת, מוצרי נוי שאינם נחוצים לכם ליום יום וכו'.

לא חייבים לשלם על ארגזים

אם בחרתם להוביל את תכולת הדירה באמצעות חברת הובלה, תוכלו לבקש מהם להביא בעבורכם ארגזים ישנים שבהם תוכלו להשתמש. חוץ מזה, יש לא מעט אנשים שמוסרים ארגזים לאחר שהעבירו את דירתם, כך שתוכלו לקחת מהם את הארגזים הללו. נסו לחפש ארגזים למסירה בקבוצות פייסבוק של אזור המגורים שלכם או לחלופין בקבוצות כמו "צריכים משהו", "פשפשוק", "אגורה" וכו'.

ארזו באופן מושכל

כאמור יש להתחיל לארוז את המוצרים שאינם חיוניים לכם מבעוד מועד, ורק לאחר מכן להתחיל לארוז את יתר הפריטים בהדרגה. את התהליך יש לבצע באופן מושכל: הפרידו את המוצרים השבירים מהמוצרים שאינם שבירים, כך תוכלו לארוז אותם באופן המיטבי. כמו כן, כדאי לסמן את הארגזים בצבעים לפי נושאים כמו: מטבח, חדר שינה, חדר ילדים וכו'. זה יקל עליכם כשתפרקו את הארגזים בדירה החדשה.

בעלי מקצוע? הזמינו אותם מבעוד מועד!

צריכים להקים תשתית אינטרנט בדירה? לחבר את הדירה לחשמל או לטפל בבעיית נזילה? עשו זאת לפני המעבר, ולו כדי שתוכלו להיכנס לדירה החדשה כשהיא מוכנה לקראתכם.

בהצלחה!