לוכד נחשים בתל אביב

נתקלתם בנחש? ראשית, חשוב להוריד את ההיסטריה לאפס, זהו צעד הכרחי בדרך ללכידת הנחש. הסיבה הראשונה היא, שאם אתם בהיסטריה, אתם עלולים לעשות טעות.

שנית, נחש רגיש מאוד לסביבה. כמו שאתם יודעים הוא לא נוהג לאכול בני אדם ואפילו, תתפלאו, ממש לא נוח מהסיטואציה שבה אתם תופסים אותו על חם.

הנחשים הם עם שאוהב פרטיות, וככאלה הם משתדלים לכבד את הפרטיות שלכם, קרתה טעות מצערת, אבל אסור לכם להבהיר לנחש שאתם לחוצים, כי אז הוא נלחץ גם והוא עלול לתקוף.

אז מה לעשות כשזה קורה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מה לעשות כשמצאתם נחש בבית?

על פי רוב, נחש לא אמור להימצא בסביבה בנויה ומטופחת. הימצאותו של נחש בסביבה שלכם אומרת את אחת האפשרויות הבאות. יכול להיות שאתם קרובים לדיונה או מקום לא מיושב, משם מגיחים מידי פעם נחשים שנואשים למזון.

אפשרות אחרת היא שזהו נחש מחמד של אחד השכנים החמודים שלכם שהבהיל אתכם כהוגן עם חיית המחמד שלו.

אפשרות אחרת היא שהסביבה לא כל כך מטופחת, אולי יש אתר בנייה באזור, מה שמביא חולדות ועכברים, מה שמביא אחריהם נחשים רעבים. קראו בהרחבה על לכידת חולדות ומכרסמים!

לפעמים הנחש נתפס אחרי שהוא הספיק לפגוע במישהו וזה מחייב זיהוי של סוג הנחש שהגיע אליכם. באופן כללי חשוב מיד כשרואים את הנחש לזהות באיזה סוג מדובר. כדי שחלילה אם מישהו יפגע, תוכלו להגיד בבית החולים באיזה סוג מדובר וכך ידעו לתת את הנוגדן המתאים.

מיד לאחר מכן כדי להזמין לוכד נחשים מקצועי ולסגור את המקום הרמטית. אם מדובר בחצר של הבית, וודאו שהוא לא נכנס לבית שלכם בשום מצב, כדי שלא יהיה לו איפה להסתתר. ראו לדוגמה לוכד נחשים בתל אביב!