הסעות למפעלים – כל מה שצריך לדעת

למרות שכמעט לכל אחד יש היום רכב פרטי, עדיין יש מקומות עבודה אשר אלו מארגנים הסעות עבור העובדים שאמורים להגיע למקום העבודה. יש מטרות שונות בכך ובגלל היתרונות הרבים של ההסעות בוחרים ברבים ממקומות העבודה לבצע את ההסעות הללו באמצעות  חברות הסעות.

נמנה להלן את הסיבות למה אכן מומלץ וכדאי ללכת על שירות כזה של חברת הסעות למפעלים, לבתי עסק ומקומות עבודה מכל סוג.

  • הסעות למפעלים שחוסכים הרבה זמן – כאשר בוחרים לשנע את כל העובדים למקום העבודה, הרי שנהנים מכך שהעובדים כולם יחסכו את הזמן הכרוך בהכנת הרכב לנסיעה כאשר כל אחד יוכל להמתין על יד ביתו ולהיאסף על ידי רכב ההסעות.
  • כל העובדים מגיעים בזמן – כאשר יש הסעה עבור העובדים, הרי שכולם יכולים להגיע בזמן לעבודה ולא קיימים תירוצים כמו פקקים בדרך, חיפוש מקום חניה וכן הלאה. כי חברת ההסעות דואגת לכך שכל העובדים יגיעו למקום באותו זמן.
  • הנוסעים לא צריכים לחפש מקום חניה – ברור שאם יש לכולם רכב הסעות אחד, הרי שאין לעובדי ם כל סיבה או צורך לחפש מקום חניה. כולם ירדו מההסעה וייכנסו מיד למקום העבודה בלי כל דאגה למקום בו אפשר יהיה להחנות את הרכב.
  • אין צורך לשלם החזרי נסיעות לעובדים – אחד מסעיפי השכר היותר משמעותיים של כל בית עסק זהו החזרי הנסיעות לעובדים. עבור רבים מהמעסיקים מדובר בסעיף שגורם להרבה כאבי ראש. קראו בהרחבה על שירות הסעות לחברות!

ברגע שבוחרים לשנע את העובדים אל מקום העבודה וממנו באמצעות רכב הסעות , הרי שאין כל חיוב לשלם לעובדים החזרי נסיעות. זה חוסך הרבה בלגן וכאב ראש למנהל בית העסק.