טיול עצמאי לקובה או בקבוצה מאורגנת?

קובה היא אחת המדינות היפות ביותר בדרום אמריקה ועיר הבירה שלה, לה הוואנה, היא העיר הגדולה ביותר באזור הקאריביים. טיול לדרום אמריקה היום לא צריך להיות בהכרח טיול אחרי הצבא ובכל שלב בחיים שלכם אתם יכולים לתכנן טיול לדרום אמריקה. בשל הקושי בתכנון וארגון טיולים אלה מומלץ להיצמד לחברת תיירות המתמחה באזורים הללו ולהסתייע בה בארגון
טיול עצמאי לקובה או בקבוצה מאורגנת – לפי העדפתכם.

מה נוכל לראות בקובה?

קובה, ארץ הסיגרים, היא היצרנית השישית בגודלה בעולם והיא הרבה מעבר לסיגרים. תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים, ביקור במוזיאונים, אוכל ומוסיקה המשקפים את התרבות המקומית, אנשים חמים שיחפשו לשוחח אתכם בשמחה, חופים מרהיבים ואפילו סגנון חיים מדליק שיחזיר אתכם כמה מאות שנים אחורה. אם אתם מחפשים יותר ציוויליזציה אין ספק שאתם רוצים לבקר תחילת בעיר הבירה הוואנה הנחשבת למרכז התרבותי, החינוך והפוליטי של קובה. תוכלו ליהנות מכמה אטרקציות בעיר ומשם לצאת גם לטיולים נוספים במחוזות נוספים בקובה, אשר מחולקת ל14 כאלה.

טיול עצמאי לקובה דרך חברת תיירות מסודרת:

בדרך כלל טיולים מסוג זה יהיו טיולים מאורגנים עם קבוצה של עוד 20-30 אנשים אולם כיום ניתן לארגן טיול עצמאי עם חברה לתכנון טיולים בתפירה אישית לקובה הכולל תאריכי יציאה וחזרה בהתאם לרצונות והצרכים שלכם, מדריך פרטי ומוסמך שילווה אתכם בשפה האנגלית ביעד שתגיעו אליו (המדריך מטעם חברות תיירות מקומיות המשתפות פעולה עם חברת התיירות הישראלית המארגנת את הטיול) וללא הצורך בתלות של אנשים אחרים בקבוצה כדי להיכנס לאטרקציות מסוימות, לבקר במקומות שונים או לקבל הדרכה צמודה.

להתאים את הטיול לצרכים שלכם:

מלבד התרבות העתיקה, המוסיקה, האוכל והאנשים הלבביים תוכלו ליהנות ממגוון אטרקציות מדליקות ונופים עוצרי נשימה. תוכלו לבקר גם בעמק וייניאלס, לבקר בסנטיאגו דה קובה, סנטה קלרה, טרינידד ועוד.