אילו פיצויים מגרמניה מגיעים לניצולי שואה?

כל מי שחווה את השואה על בשרו, זכאי לקבל פיצויים שונים שמגיעים לו מצד ממשלת גרמניה. אנחנו יודעים כיום כי יש הרבה מאוד ניצולי שואה שלא קבלו את הפיצויים שהגיעו להם ולא מימשו את הזכויות שלהם זאת בגלל שהם תא ידעו איך לעשות את זה או שהם לא היו מודעים לזכויות שלהם כאשר היוו גם מקרים אשר בהם אנשים פשוט לא רוצו ליהנות משום טובת הנאה שמגיע מגרמניה האדמה הארורה.

אך כיום יש הרבה אנשים שכן רוצים לקבל את מה שמגיע להם והגיע להם עד כה והם לא קבלו את זה בגלל אחת מהסיבות שמנינו לעיל.

כי ברור שעם כל השנאה והכעס על העם הגרמני, זה לא באמת סותר את קבלת אותם פיצויים מגרמניה שעשויים להקל מאוד על המצב הכלכלי של כל אחד מהניצולים.

פיצויים מגרמניה עבור בני הדור השני

יש רבים מבני הדור השני שרוצים לנצל את אותם הפיצויים שהגיעו להוריהם ואשר אלו לא ניצלו את זכותם. כאן חשוב להבין שזה לא תמיד פשוט כל כך. כדי לקבל את אותם הפיצויים, צריך לעמוד בכמה תנאים ורק כך אפשר יהיה לגשת ולבקש את הפיצויים מגרמניה שהגיעו להורים ולהעביר אותם לידי בני הדור השני.

נעזרים באנשי מקצוע

כמו בהרבה תחומים אחרים, די קשה גם פה התנהל בצורה עצמאית ולהגיע למיצוי כל הזכויות. הדרך הכי טובה וגם הכי פשוטה היא פשוט לפנות אל אנשי מקצוע בתחום הזה כאשר אלו ייטיבו לסלול את הדרך ולסייע לבן הדור השני לקבל את הפיצויים המגיעים לו מתוקף היותו בן הדור השני של ניצול השואה. קראו בהרחבה על פיצויים לדור שני של ניצולי שואה!