אילו עבודות ניתן לבצע בגובה?

לא פעם יוצא לנו לראות אנשים שנמצאים צמוד לקירות של בניינים גבוהי קומה, ולתהות מה בכלל הם עושים שם כאשר הבניין כבר מוכן ומאוכלס? ובכן, יש כל מיני סוגים של עבודות שנדרשת עבורם עבודה בגובה, וכאן נביא את השתיים הכי בולטו והכי נדרשות מבין כל השאר.

עבודות ניקיון

בניינים שנמצאים מתוחים להם לגובה יכולים להתנשא אל גובה של עשרים קומות ואף לגובה של פי שתיים מהגובה הזה. מה עושים עם כל הזכוכיות שמצפות בנייני משרדים יוקרתיים שכאלה, וכיצד שומרים על המראה המבריק הזה שעליו משתקפים להם העננים ושאר דברים שנוגעים לא נוגעים שם?

כאשר מדובר בגובה רב, הדרך להתמודד איתו ולשמר את המראה הנקי שמתמלא באבק עם הזמן נעשית על ידי הזמנה של שירותי ניקיון על ידי נותני שירות שיודעים כיצד לבצע עבודות גובה. העבודה מתבצעת עם צוות עבודה שעבר הכשרה של עבודה בגבהים שכאלה ולו יש גם את כל הציוד הנדרש עבור ניקיון ועבור עבודה בטוחה בכל קומה וקומה.

הרחקת יונים

בנייני משרדים ובנייני מגורים הם המקום המועדף על היונים עבור מנוחה עבור קינון. דבר זה הופך את המקום הזה לאזור שבו יש הרבה מאוד יונים וכתוצאה מכך גם הרבה מאוד לכלוך וזוהמה שיונים מייצרות במקום שבו הן שוהות.

מכיוון שמדובר בגובה רב, זה חשוב לבצע את הפעולה של הרחקת היונים על ידי הבאת כוח אדם שיודע לעבד בגובה ולו יש גם את הציוד הנדרש עבור ביצוע של פעולות שירחיקו את היונים הללו אחת ולתמיד מן האזורים המועדים לפורענות באותו בניין. הפעולות לרוב אפקטיביות לזמן רב, אז היונים פשוט מחפשות לעצמן מקום אחר לשהות בו ללא הפרעה.

> קראו גם על תיקון מרזבים באתר במרומיו!