מי יכול להוציא ויזה לאתיופיה

מי יכול להוציא ויזה לאתיופיה, האם זה מסובך ומורכב? כל מה שצריך לדעת. 

ויזה לנסיעות ארוכות

אם יש לך אזרחות ממדינה כמו ארה"ב, קנדה, בריטניה, אינך זקוק לויזה לאתיופיה כדי להיכנס לאתיופיה. אם אתה נוסע לאתיופיה לשהות ארוכת טווח, תצטרך ויזה שהונפקה על ידי שגרירות אתיופיה או הקונסוליה בארצך. אם אתה מבקר באתיופיה כתייר, אז אין צורך בויזה על פי רוב. לזהות ארוכה, צריך להגיש בקשה לקבלת ויזה לאתיופיה. 

סוגי ויזות מישראל לאתיופיה 

האם יש אפשרות לישראלים לקבל ויזה מבלי לעבור בשגרירות אתיופיה? לא, לא ניתן לישראלים לקבל ויזה מבלי לעבור בשגרירות אתיופיה. ישראלים צריכים ויזה כדי להיכנס לאתיופיה מכל סיבה שהיא. ישנם שלושה סוגי ויזות שישראלים צריכים לקבל על מנת להיכנס לארץ: אשרת תייר, אשרת מעבר, ויזת עסקים.

איפה נמצאת שגרירות אתיופיה 

אם אינך בטוח אם את זקוק להנפקת ויזות לאתיופיה או לא, נא להתייעץ עם שגרירות אתיופיה במדינת הולדתך. רבים חושבים כי שגרירות אתיופיה בישראל ממוקמת בבירת ישראל, ירושלים. שגרירות אתיופיה הוקמה ב-5 במאי 1991, כנציגות דיפלומטית של אתיופיה לישראל. לשגרירות יש משרד גם בתל אביב. בראש השגרירות עומד השגריר טספאי גבר-אגזיאבהר. שגרירות אתיופיה בישראל ממוקמת במרכז תל אביב. זה לא מאוד קל למצוא אותו, אבל זה שווה את המאמץ. בשגרירות מגוון אירועים הפתוחים גם לישראלים וגם לאתיופים. 

שגרירות אתיופיה בישראל היא הראשונה מסוגה. המוסד הוקם בשנת 1992 וממוקם בירושלים. השגרירות היא מאמץ משותף של שתי המדינות לקדם את היחסים הבילטרליים. היא נוסדה על ידי ראש הממשלה יצחק רבין וראש ממשלת אתיופיה דאז מלס זנאווי, שחתמו ב-30 בנובמבר 1991 על הסכם לכינון יחסים דיפלומטיים בין מדינותיהם ולשיתוף פעולה בתחומים כלכליים, תרבותיים וחינוכיים.

לפרטים: aid-air.com/he