החורף הגיע, זה הזמן לרדת לאילת

אחד ממקומות הבילוי הכי בולטים בארץ היא לא רק העיר תל אביב. עד כמה שאנשים מאוד אוהבים לצאת לבילוי בתל אביב שוקקת החיים, כשיוצאים לחופשה עם הילדים או בתור רווקים, העיר הכי פופולארית שמככבת בראש הרשימה היא העיר אילת הדרומית. למרות עומס החום ולמרות כמות המטיילים והמחירים שמטפסים, הישראלים מאוד אוהבים לנפוש בעיר אילת שבה יש את כל מה שהם מחפשים. האם זה חכם לרדת לאילת בחורף הקר? בהחלט כן, למי שאת ההבדלים היטב מבין.

למה לרדת לאילת בחורף

קודם כל, בארץ ישראל באזור של אילת החורף הוא לעולם אינו חורף מלא וגמור כפי שקורה בגליל העליון או באזור של ירושלים, למשל. רוב שעות היום יהיה מדובר במזג אוויר נעים, עם שמים כחולים, וגם אם יהיה קר בשעות של הערב, עדיין יהיה ניתן לגשת לטבילה בבריכה מחוממת לפי בית המלון שבו לנים וליהנות עם עוד אטרקציות לימי הולדת באילת.

שופינג במרכזי קניות סגורים

מלבד זאת, באילת ניתן לעשות שופינג גם בעונה של החורף, עם מגוון רחב של מרכזי קניות שבהם ניתן לעשות שופינג ללא מע"מ עם מגוון רחב של חנויות שרק הולכות ומתווספות ככל שחולפים להם השנים.

מטיילים עם פחות אנשים

דבר נוסף ולא פחות חשוב, הוא העניין של גודש בתיירים. בעונה של הקיץ ישנו גודש די ברור לעין של תיירות חוץ ותיירות פנים, ואם רוצים להיכנס לכל סוג של אטרקציה ולכל קניון מבלי להרגיש כי רוב הזמן ממתינים- היציאה אל עבר העיר אילת יענה בצורה הכי טובה שאפשר על האפשרות של טיול בצורה נעימה וללא תורים.

לא סובלים את החום הדרומי

אחרון ולא פחות חשוב, כל מי שלא אוהב את המעלות הגבוהות של הקיץ ומעדיף את מזג האוויר הקריר שמכיר עיר אירופאית, הגעה אל העיר אילת דווקא בחורף יעשה עימו רק טוב ויגרום לזמן הפנאי הזה להיות הכי נעים. במיוחד עבור כל מי שמתכנן טיול שנתי באילת ורוצה לצאת אל עבר העיר הזו בנסיעה ולא להגיע במטוס, כך הנסיעה תהיה עם מזג אוויר נעים וללא שמש מסנוורת המייבשת את כל הנוסעים במכונית.