5 יתרונות בהסעות למפעלים

הסעות למפעלים הם משירותי ההסעות הנפוצים ביותר כיום. כמעט כל מפעל היום מבין כי משתלם לו יותר להעסיק חברת הסעות או לחילופין שירותי הסעות לעובדים שלו מאשר לשלם דמי נסיעה לכל עובד בנפרד. מלבד ההיבט הכלכלי הרי שיש יתרונות רבים נוספים שכדאי לקחת בחשבון ובשל היתרונות הרבים בעלי המפעל ממהרים לסגור חברת הסעות אמינה, מקצועית ומשתלמת במיוחד.

כל היתרונות בשכירת חברת הסעות והספקת שירותי הסעות למפעל שלכם:

  • עמידה בזמנים – העובדים יגיעו בזמן למשמרת כיוון שזמני ההסעות הינם קבועים ומתוכננים היטב בהתאם למסלול אותו עושה הנהג באיסוף העובדים לעבודה. אין צורך לחכות שכל עובד יגיע בנפרד ויאפשר לעצמו לאחר מעט אם קם מאוחר או אם ירצה בכך. אם יאחר את ההסעה יפסיד יום עבודה ולכן יתעלה על עצמו ויספיק בזמן להסעה.
  • שיפור התפוקה במפעל – כאשר כל השרשרת עובדת כמו שצריך, העובדים מגיעים בזמן וחילופי המשמרות נעשים בזמן ובצורה נכונה חוסכים גם זמן עבודה מת בין המשמרות, משפרים את התפקוד וההתייעלות ומייצרים יותר.
  • שיפור המוטיבציה של העובדים – הסעות מסודרים מאזור קרוב לביתם ועד העבודה ובחזרה. אינם צריכים לבזבז כסף נוסף על דלק בהגעה עצמאית.
  • הוצאה מוכרת – עבור התשלום להסעות יקבל בעל המפעל חשבונית המוכרת לצרכי מס ויוכל להזדכות על ההוצאה כהוצאה מוכרת.
  • חיסכון כלכלי לבעל העסק – כל הסעה יכולה לאסוף בין 10 ל-20 אנשים תלוי בכלי הרכב. לעתים רבות סך העובדים כפול החזרי הנסיעות שצריך לתת להם על פי חוק יעלה על סך התשלום לשירותי הסעות למפעלים ולכן יש כאן חיסכון כלכלי שבמספרים גדולים יכול להיות משמעותי.

בחירת החברה הנכונה עבורכם

כאשר אתם בוחרים חברה לספק הסעות לעובדים שלכם, אתם רוצים לבחור בחברה מקצועית ומנוסה, עם כלי רכב חדישים, מאובזרים ונעימים לנסיעה וכמובן כאלה שעוברים את כל הטיפולים הנדרכים לנסיעה בטוחה לעובדים שלכם.