מסחר במטבעות דיגיטליים – המדריך המלא

העליות החדות בשערי הביטקוין גרמו ללא מעט אנשים להרוויח המון כסף. בטח כשמדובר על אנשים שרכשו את המטבע בזמן שעלה פחות משקל אחד אשר גרפו רווחים עצומים, אבל גם אנשים שרכשו את המטבע ממש בשנים האחרונות גרפו רווחים נאים ויותר. ההשקעה במטבע ווירטואלי נראתה בהתחלה יותר כמו הימור מסוכן ופחות כמו השקעה, אבל ככל שחלפו השנים התברר שמדובר באפיק השקעה מעולה אשר הניב ויניב לא מעט רווחים למשקיעים.

אמנם, מטבע הדברים מדובר על משהו שלאנשים יש מעט רתיעה מלסחור בו, משום שמדובר על משהו חדש ודיגיטלי שלא היה כמותו עד היום. אך צריך לדעת שלא מדובר על משהו מסובך או מורכב, אלא משהו שדורש מעט למידה. קראו בהרחבה באתר הבית של חברת ביטס אוף גולד!

כיצד סוחרים במטבעות וירטואליים?

מאחר ומדובר במשהו וירטואלי, לא תופתעו לשמוע שהדרך למכור ולקנות אותו היא באמצעות המחשב והפלאפון. מדובר על תוכנה או יישומון ייעודי אשר מכונה "ארנק" אשר רק דרכו ניתן להעביר ולקבל מטבעות. כאשר אתם רוצים לרכוש ביטקוין עליכם לפנות לחלפן כספים אשר מתמחה במטבעות וירטואליים אשר מחליף כסף רגיל במטבעות וירטואליים.

מדובר בשירות בסגנון הצ'יינג המוכר להמרת מטבע חוץ אשר תמורת עמלה מחליף בין שני סוגי כסף. אם אתם רוצים לסחור במטבע, עליכם לפנות לזירת מסחר במטבע דיגיטלי, אשר בדומה לבורסה נדרש ידע מקדים בשביל לסחור בה.

האם משתלם להשקיע במטבעות וירטואליים?

כמו בכל השקעה אין אפשרות באמת להבטיח רווחים בוודאות מוחלטת, ומי שמבטיח הוא כנראה נוכל. עם זאת, כאשר מדובר על תחום אשר נמצא במגמת התחזקות ועלייה כמו תחום המטבעות הווירטואליים, ההערכות בקרב המומחים כי מדובר על משהו שיוסיף ויגדל, אשר בו ניתן להרוויח לא מעט כסף באמצעות השקעות נבונות.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים בקישור https://www.crunchbase.com/organization/bits-of-gold!