האם חדרי בריחה מתאימים לילדים?

אתגר חדרי הבריחה נכנס בשנים האחרונות חזר לציבוריות הישראלית. זהו משחק מאתגר ומרתק שתמיד כייף לשחק בוא ולהשתתף כקבוצה במשימותיהם של חדרים אלו. כגודל הקושי והאתגר הרב כדי לסיים לצלוח משימות אלה ולסיים אותם בכמה שפחות זמן כך העניין בהם יהיה הרבה יותר סוחף ומאתגר.

האם חדרי הבריחה מתאימים לילדים? |

ובכן, מכיוון שזהו משימה אתגרית חשיבתית היא כמובן תתאים לכל גיל בלבד שידע מה הוא עושה ומה מטרת המשחק. בכלל בישראל קיימים מאות חדרי בריחה מכל הסוגים והמינים הפרוסים בכל הארץ מהצפון עד לדרום על מנת לאפשר לכם השחקנים למצוא את חדרי הבריחה השונים שיתאימו לרצונכם ולאתגרכם בקלות ולהזמין משחק באזור המועדף עליכם.

כמה חברות הקיימות בישראל הקימו מאגרי חדרים שכוללים מאות חדרי בריחה המוצגים ברשימות ברשת כך ניתן לחפש ולמצוא את חדר הבריחה שהכי יתאים לכם והכי קרוב אליכם.

האם חדרי בריחה מפחידים |

העניין האמיתי בחדרי בריחה יהיו אשר יהיו זה האתגר והשאיפה לסיימו ולצאת ממנו כמה שיותר מהר. ישנם חדרי בריחה מפחידים מאוד שמעבר להיותם מאתגרים וקשים לפתרון נוספו להם גורם הפחד מה שעושה מכל העניין מעניין הרבה הרבה יותר.

לילדים כנראה שחדרי בריחה יתאימו פחות אך לא בכל מקום הם קיימים. אפשר לשאול במקום או טלפונית כל חברה של חדרי בריחה אם יש להם חדר בריחה מותאם לילדים ולקבל הצעות לאיזה גילאים זה מתאים או לקבל הצעות למוסדות ולקבוצות וכו'

למי מתאים חדר בריחה |

חדרי בריחה מתאימים לאנשים שאוהבים אתגר חשיבתי. אתגר שונה מהמקומות שרגילים ללכת אליהם וועדי עובדים או קבוצות למיניהם שמעוניינים להשתעשע במשימות חברותיות ואתגריות. חדר בריחה בגדול הוא משחק חברה מציאותי בו אנשים ננעלים בחדר או חדרים ביחד עם משתתפים אחרים וצריכים להשתמש בחפצים ובפריטים שונים הנמצאים בחלל החדר כדי לפתור סדרה של חידות ולמצוא רמזים – לפענח צופנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל שלרוב יהיה כ-60 דקות.

כינויים רבים ישנם לחדרי הבריחה והנפוץ בהם הוא האסקייפ רום אך כמובן חדרי הבריחה מכונים בשמות שונים נוספים כגון חדרי מילוט ומשחקי החלצות מחדר וכדומה.

קראו גם על: חדרי בריחה במרכז