איך לבחור גריל למרפסת.

הגיע הזמן להגשים חלום ישן ולהפוך את טקס ה"על האש" הישראלי – מסורתי האהוב לכזה שאינו כרוך באינסוף הכנות מטרידות של הכנת המנגל לפחות שעה וחצי טרם מועד הארוחה כדי לאפשר לגחלים להיתפס, כך שיתנו לבשרים את הצלייה במידה הרצויה, ועם זאת לא ישרפו אותם. 

ובזאת לא תמו התלאות: כשהחגיגה נגמרת, וכובו האורות, ואשמורת ראשונה נושקת לשלישית – מתחילה סאגת כיבוי המנגל ופינו הגחלים לקראת משימת ניקוי המנגל כדי לאפשר שימוש חוזר.

עם גריל גז caesar תתרגלו למציאות חיים אחרת, שתפתור עבורכם אחוז גבוה מהמשימות המעצבנות הללו.

מהם היתרונות שיש לגריל גז במרפסת?

אז זה מתחיל כמובן בחסכון של זמן ואנרגיות, הכול הולך מהר ובקלות – אתם מדליקים את הגרילר מספר דקות לפני האירוע, ואחרי האירוע – הניקוי שלו קליל ופשוט, ואין את הסרט של פינוי הגחלים.

בנוסף, כאשר אתם משתמשים בגריל גז – לא תמצאו את עצמכם נאלצים להשתמש בחומרים כימיים מסוכנים.

כמו כן, בשעת הצלייה – אפשר לשכוח מאש חיה ונפנוף אינטנסיבי – קורע גידים ותופס שרירים, יען שהמבערים פועלים במלוא העוז, ללא הרף.

גם הנושא של וויסות עוצמת החום שאנו צריכים לדאוג לו בעת צלייה של מגוון סוגים של בשרים, וקשה עד בלתי אפשרי לשליטה במנגל גחלים, ואנו מוצאים את עצמנו ממתינים עד שהגחלים יתקררו… אז כשמשתמשים בגריל גז – אתם פשוט מווסתים את החום בקלות, בתוך שניות, ואין צורך לחכות.

טרנד המזון הבריא הגיע למנגל? הגיע!

החשוב ביותר, הוא הטרנד החיובי כל כך שכולנו עוסקים סביבו בשנים האחרונות: הבריאות של התוצר שנכנס אלינו לפה!

אז כשאנחנו משתמשים במנגל פחמים – משתחררים במהלך הצלייה אי אלו חומרים כימיים שהם, בלשון המעטה – לא מי יודע מה בריאים לגוף שלנו, הן מהפחמים, והן מחומרי הבעירה, וכל זה – תנחשו: פשוט לא קורה כשאנחנו משתמשים בגריל גז! זאת מכיוון שהבעירה מתרחשת אך ורק באמצעות מבערי הגז, וללא כל חומר כימי לא סימפטי. למידע נוסף לחצו כאן!

אז סיכמנו? הנה היתרונות בשימוש בגריל גז במרפסת:

יותר חסכוני, יותר נקי, יותר קל, יותר בריא.